Апартман 11

Кревет: 1 двоен кревет и модерна софа во дневната соба
Изнајмување: До 4 возрасни (2 возрасни и 2 деца)
Големина: приближно 40 м²
Локација: Втор кат
Бања: Бања за туширање
Интернет; ТЕЛЕВИЗИЈА; Климатизација; Кујна кутија; Мрежа за комарци; Кујнски прибор; Шпорет; Фрижидер; Фен; Сопствена тераса
Апартманот со една спална соба има модерна дневна соба со модерен тросед, удобен кревет со двојна големина и приватна бања со туш кабина, опремена со квалитетни тоалети. Одмор во апартманите Мики во Полихроно за парови и семејства нуди незаборавно сеќавање на одлична локација со модерни удобности. Како ваши домаќини, ви посакуваме добредојде на нашето искуство дома од дома. Целото сместување е внимателно создадено за да обезбеди одлични капацитети и услуги.
Цената за апартманот на ден за 4 лица е:
01-14 JUNE /75EURO
15-30 JUNE/85EURO
01 JULY-31AUG/125 EURO
01-14 SEP/85 EURO
15-31 SEP/75 EURO

Детали

Цена: 85  дневно

Достапност

Образец за резервација

Задолжителните полиња се означени со *