Апартмани и студија на Мики нудат 6 комплетно опремени луксузни апартмани и 5 комплетно опремени луксузни студија. Секој има своја кујна со шпорет ,со прибор за јадење, бања со туш и фен, ТВ, клима уред, Wi-Fi софа кревет и луксузно удобни кревети. Секој апартман и студио има простран балкон и посебен влез, повторно целосно опремен за вашата удобност.
Апартманите и студија на Мики се наоѓаат во централниот дел на Полихроно, на 250 метри од плажата. И покрај нивната централна локација, сепак можете да уживате во тивок и мирен одмор. Во близина се наоѓаат традиционални таверни, кафулиња и минимаркети.

z7
z1
z2
z3
z4
z5
z8
z6
PlayPause
previous arrow
next arrow
Shadow

Сместени во срцето на Полихроно, студијата и апартманите Мики се идеално место од каде може да се истражуваaт и откријат убавините на Полихронo - Халкидики.
Модерни и софистицирани,апартманите Мики во Полихроно нудат незаборавен летен одмор за парови и семејства, на одлична локација со модерни удобности. Како ваши домаќини, ви посакуваме добредојде и ке се потрудиме да се чувствувате како дома, и ако сте далеко од дома. Целото сместување е внимателно создадено за да обезбеди одлични капацитети и услуги.Апартманите Мики се дизајнирани во современ, а сепак пријатен стил, за да ви понудат најудобен и релаксирачки престој.
Miki Apartments offers self-catering apartments with fully equipped kitchens and modern furnishings. We have spacious one-bedroom apartments that can host up to four-five people and comfortable one-bedroom apartment studios perfect for couples or small families. Above all, Miki Apartments aims to offer its guests an enjoyable carefree summer experience with high-quality service and attention to detail.

Апартман 1

Beds: 1 double bed and 1 single bed in the same bedroom, a modern sofa and one single bed  in the living room Occupancy: Up to 6 adults (3 adults and 3 children) Size: Approximately 50 m² Location: lower ground floor Bathroom: Shower bath Internet; TV; Kitchen box; Mosquito net; Kitchen utensils; Stove; Fridge; Hair […]

Детали

Цена: 70  дневно

Погледни детално


Студио 2

Beds: 1 double bed and 1 bunk bed Occupancy: for 2 adults and 1 child Location: lower ground floor Size: Approximately 25 m² Bathroom: Shower bath Internet; TV; Kitchen box; Mosquito net; Kitchen utensils; Stove; Fridge; Hairdryer; Own terrace. The comfortable area of 25 sqm can accommodate up to 3 people. A holiday to Miki […]

Детали

Цена: 65  дневно

Погледни детално


Апартман 3

Beds: 1 double bed and 1 single bed in the same bedroom, a modern sofa in living room Occupancy: Up to 5 adults (2 adults and 3 children) Size: Approximately 50 m² Location: lower ground floor Bathroom: Shower bath Internet; TV; Kitchen box; Mosquito net; Kitchen utensils; Stove; Fridge. Hairdryer; The apartment has a laundry. […]

Детали

Цена: 70  дневно

Погледни детално


Апартман 4

Bed: 1 double bed and a modern sofa in living room Occupancy: Up to 4 adults (2 adults and 2 children) Size: Approximately 40 m² Location: First floor Bathroom: Shower bath Internet; TV; Air conditioning; Kitchen box; Mosquito net; Kitchen utensils; Stove; Fridge; Hairdryer; Own terrace The comfortable area of 40sqm can accommodate up to […]

Детали

Цена: 85  дневно

Погледни детално


Студио 5

Beds: 1 double bed and 1 single bed Occupancy: for 2 adults and 1 child Location: First floor Size: Approximately 25 m² Bathroom: Shower bath Internet; TV; Air conditioning; Kitchen box; Mosquito net; Kitchen utensils; Stove; Fridge; Hairdryer; Own terrace. A holiday to Miki apartments in Polychrono for couples and families offers an unforgettable memory […]

Детали

Цена: 65  дневно

Погледни детално


Студио 6

Beds: 1 double bed and 1 single bed Occupancy: 2 adults and 1 child Location: First floor Size: Approximately 25 m² Bathroom: Shower bath Internet; TV; Air conditioning; Kitchen box; Mosquito net; Kitchen utensils; Stove; Fridge; Hairdryer; Own terrace. A holiday in Miki apartments in Polychrono for couples and families offers an unforgettable memory in […]

Детали

Цена: 75  дневно

Погледни детално


Апартман 7

Beds: 1 double bed and 1 single bed in the same bedroom, a modern sofa in living room Occupancy: Up to 5 adults (2 adults and 3 children) Size: Approximately 40 m² Location: First floor Bathroom: Shower bath Internet; TV; Air conditioning; Kitchen box; Mosquito net; Kitchen utensils; Stove; Fridge; Hairdryer. The one-bedroom apartment is […]

Детали

Цена: 85  дневно

Погледни детално


Апартман 8

Bed: 1 double bed and a modern sofa in living room Occupancy: Up to 4 adults(2 adults and 2 children) Size: Approximately 40 m² Location: Second floor Bathroom: Shower bath Internet; TV; Air conditioning; Kitchen box; Mosquito net; Kitchen utensils; Stove; Fridge; Hairdryer; Own terrace. A holiday to Miki apartments in Polychrono for couples and […]

Детали

Цена: 75  дневно

Погледни детално


Студио 9

Bed: 1 double bed Occupancy: 2 adults Location: Second floor Size: Approximately 25 m² Bathroom: Shower bath Internet; TV; Air conditioning; Kitchen box; Mosquito net; Kitchen utensils; Stove; Fridge; Hairdryer; Own terrace. A holiday to Miki apartments in Polychrono for couples and families offers an unforgettable memory in a great location with modern comforts.  As […]

Детали

Цена: 65  дневно

Погледни детално


Студио 10

Bed: 1 double bed Occupancy: 2 adults Location: Second floor Size: Approximately 25 m² Bathroom: Shower bath Internet; TV; Air conditioning; Kitchen box; Mosquito net; Kitchen utensils; Stove; Fridge; Hairdryer; Own terrace. A holiday to Miki apartments in Polychrono for couples and families offers an unforgettable memory in a great location with modern comforts.  As […]

Детали

Цена: 65  дневно

Погледни детално


Апартман 11

Bed: 1 double bed and a modern sofa in living room Occupancy: Up to 4 adults(2 adults and 2 children) Size: Approximately 40 m² Location: Second floor Bathroom: Shower bath Internet; TV; Air conditioning; Kitchen box; Mosquito net; Kitchen utensils; Stove; Fridge; Hair dryer; Own terrace. The comfortable area of 40sqm can accommodate up to […]

Детали

Цена: 85  дневно

Погледни детално