Апартман 8

Кревет: 1 двоен кревет и модерна софа во дневната соба
Изнајмување: До 4 возрасни (2 возрасни и 2 деца)
Големина: приближно 40 м²
Локација: Втор кат
Бања: Бања за туширање
Интернет; Телевизија; Климатизација; Кујна кутија; Мрежа за комарци; Кујнски прибор; Шпорет; Фрижидер ;Фен; Сопствена тераса.
Удобната површина од 25 квадратни метри може да прими до 2 лица.Одмор во апартманите Мики во Полихроно за парови и семејства нуди незаборавно сеќавање на одлична локација со модерни удобности. Како ваши домаќини, ви посакуваме добредојде на нашето искуство дома од дома. Целото сместување е внимателно создадено за да обезбеди одлични капацитети и услуги.
Цената за апартманот на ден за 4 лица е:
01-14 Јуни / 65 €
15-30 Јуни / 85 €
01 Јули -31 Август / 125 €
01-14 SEP/85 EURO
15-31 Септември / 65 €

Детали

Достапност

Образец за резервација

Задолжителните полиња се означени со *