Апартман 7

Кревети: 1 двоен кревет и 1 единечен кревет во иста спална соба, модерна софа во дневна соба
Изнајмување: До 5 возрасни (2 возрасни и 3 деца)
Големина: приближно 40 м²
Локација: Прв кат
Бања: Бања за туширање
Интернет; Телевизија; Климатизација; Кујна кутија; Мрежа за комарци; Кујнски прибор; Шпорет; Фрижидер; Фен; Сопствена тераса.
Удобната површина од 40 квадратни метри може да прими до 5 лица.
Апартман со една спална соба, модерна дневна соба со модерна софа, удобен кревет со двојна големина и посебна приватна бања со туш, опремена со квалитетни тоалети.
Цената за апартманот на ден за 5 лица е:
01-14 JUNE /75 EURO
15-30 JUNE/85 EURO
01 JULY-31AUG/125 EURO
01-14 SEP/85 EURO
15-31 SEP/75 EURO

Детали

Цена: 75  дневно

Достапност

Образец за резервација

Задолжителните полиња се означени со *