Студио 6

Кревети: 1 двоен кревет и 1 единечен кревет
Изнајмување: за 2 возрасни и 1 дете
Локација: Прв кат
Големина: приближно 25 м²
Бања: Бања за туширање
Интернет; Телевизија; Климатизација; Кујна кутија; Мрежа за комарци; Кујнски прибор; Шпорет; Фрижидер ;Фен; Сопствена тераса.
Удобната површина од 25 квадратни метри може да прими до 3 лица.Одмор во апартманите Мики во Полихроно за парови и семејства нуди незаборавно сеќавање на одлична локација со модерни удобности. Како ваши домаќини, ви посакуваме добредојде на нашето искуство дома од дома. Целото сместување е внимателно создадено за да обезбеди одлични капацитети и услуги.
01-14 JUNE /75EURO
15-30 JUNE/85EURO
01 JULY-31 AUG/105EURO
01-14 SEP/85 EURO
15-31 SEP/75EURO

Детали

Цена: 105  дневно

Достапност

Образец за резервација

Задолжителните полиња се означени со *