Студио 9

Кревет: 1 двоен кревет
Изнајмување: 2 возрасни
Локација: Втор кат
Големина: приближно 25 м²
Бања: Бања за туширање
Интернет; Телевизија; Климатизација; Кујна кутија; Мрежа за комарци; Кујнски прибор; Шпорет; Фрижидер ;Фен; Сопствена тераса.
Удобната површина од 25 квадратни метри може да прими до 2 лица.Одмор во апартманите Мики во Полихроно за парови и семејства нуди незаборавно сеќавање на одлична локација со модерни удобности. Како ваши домаќини, ви посакуваме добредојде на нашето искуство дома од дома. Целото сместување е внимателно создадено за да обезбеди одлични капацитети и услуги.
Цената за студиото на ден за 2 лица е:
01-14 Јуни / 55 €
15-30 Јуни / 65 €
01 JULY-31 AUG /85EURO
01-14 Септември / 65 €
15-31 Септември / 55 €

Детали

Цена: 65  дневно

Достапност

Образец за резервација

Задолжителните полиња се означени со *