Апартман 1

Кревети: 1 брачен кревет и 1 единечен кревет во истата спална соба, модерна софа и еден единечен кревет во дневната соба
Изнајмување: До 6 возрасни (3 возрасни и 3 деца)
Големина: приближно 50 м²
Локација: долно приземје
Бања: Бања за туширање
Интернет; Телевизија; Кујна кутија; Мрежа за комарци; Кујнски прибор; Шпорет; Фрижидер; Фен; Во станот има перална. Сопствена тераса.
Апартманот е самостоен од пониско приземје. Удобната површина од 50 квадратни метри може да прими до 6 лица. Станот со една спална соба има модерна дневна соба со модерен софа и еден единечен кревет, удобен кревет со двојна големина и еден единечен кревет и приватна бања со туш. Одмор во апартманите Мики во Полихроно за парови и семејства нуди незаборавно сеќавање на одлична локација со модерни удобности. Како ваши домаќини, ви посакуваме добредојде на нашето искуство дома од дома. Целото сместување е внимателно создадено за да обезбеди одлични капацитети и услуги.
Цената за апартманот на ден за 6 лица е:
01-14 JUNE /75
15-30 JUNE/85
01 JULY-31 AUG /125
01-14 SEP/85
15-31 SEP/65

Детали

Цена: 70  дневно

Достапност

Образец за резервација

Задолжителните полиња се означени со *