Студио 2

Кревети: 1 двоен кревет и 1 единечен кревет
Изнајмување: за 2 возрасни и 1 дете
Локација: долно приземје
Големина: приближно 25 м²
Бања: Бања за туширање
Интернет; Телевизија; Климатизација; Кујна кутија; Мрежа за комарци; Кујнски прибор; Шпорет; Фрижидер ;Фен; Сопствена тераса.
Удобната површина од 25 квадратни метри може да прими до 3 лица.Одмор во апартманите Мики во Полихроно за парови и семејства нуди незаборавно сеќавање на одлична локација со модерни удобности. Како ваши домаќини, ви посакуваме добредојде на нашето искуство дома од дома. Целото сместување е внимателно создадено за да обезбеди одлични капацитети и услуги.
Цената за апартманот на ден за 3 лица е:
01-14 Јуни / 55 €
15-30 Јуни / 65 €
01 Јули - 31 Август / 85€
01-14 Септември / 65 €
15-31 Септември / 55 €

Детали

Достапност

Образец за резервација

Задолжителните полиња се означени со *