Апартман 3

Кревети: 1 двоен кревет и 1 единечен кревет во иста спална соба, модерна софа во дневна соба
Изнајмување: До 5 возрасни (2 возрасни и 3 деца)
Големина: приближно 50 м²
Локација: долно приземје
Бања: Бања за туширање
Интернет; Телевизија; Кујна кутија; Мрежа за комарци; Кујнски прибор; Шпорет; Фрижидер; Фен; Станот има перална. Сопствена тераса.
Апартманот е самостоен од пониско приземје. Удобната површина од 50 квадратни метри може да прими до 5 лица. Станот со една спална соба има модерна дневна соба со модерен софа, удобен кревет со двојна големина и еден единечен кревет и приватна бања со туш. Одмор во апартманите Мики во Полихроно за парови и семејства нуди незаборавно сеќавање на одлична локација со модерни удобности. Како ваши домаќини, ви посакуваме добредојде на нашето искуство дома од дома. Целото сместување е внимателно создадено за да обезбеди одлични капацитети и услуги.
Цената за апартманот на ден за 5 лица е:
01-14 JUNE /65EURO
15-30 Јуни / 85 €
01 JULY-31AUG/125 EURO
01-14 SEP/85 EURO
15-31 Септември / 65 €

Детали

Цена: 70  дневно

Достапност

Образец за резервација

Задолжителните полиња се означени со *